Wyróżnienia

Szanowni Państwo,
Jest wśród nas człowiek wielkiego serca, społecznik, który całe swoje życie poświęca społeczeństwu Łęczycy oraz powiatowi łęczyckiemu.   
  Osiem lat temu założył Łęczycki Uniwersytet Trzeciego Wieku, który liczy dzisiaj ponad 330 Słuchaczy. Obecnie pełni również funkcję sekretarza Społecznej Rady Seniorów Województwa Łódzkiego.
W trosce o Seniorów złożył projekt obywatelski, który dzięki jego staraniom zwyciężył. Seniorzy będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach z gimnastyki rehabilitacyjnej dla osób z problemami dotyczącymi bólów kręgosłupa, układu kostno - stawowego, kardiologicznych, nordic walking. W ramach projektu organizowane będą zajęcia na pływalni, warsztaty rękodzielnicze oraz uruchomiony zostanie telefon życzliwości dla osób starszych.
Człowiekiem tym jest pan Włodzimierz Sroczyński.
Kapituła Redakcji "Dziennika Łódzkiego" doceniła projekt Subregionalne Centrum Zdrowego Seniora, który będzie realizowany  w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego oraz całą jego dotychczasową działalność i nominowała go do tytułu Człowiek Roku 2017 w kategorii:
"Działalność Społeczna i Charytatywna".
Szanowni Państwo, pan Włodzimierz Sroczyński angażuje się wolontarystycznie dla nas, więc zagłosujmy na niego wysyłając SMS o treści CS.167 na nr 72355. Głosować może cała Polska oddając dowolną ilość głosów.
Zarząd Łęczyckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku serdecznie dziękuję za oddanie głosów na naszego kolegę.
Wyniki plebiscytu można śledzić na stronie
www.dzienniklodzki.pl/czlowiekroku.
Serdecznie prosimy o przesyłanie SMS na nr 72355 o treści CS.167